Psychologička Zlevská: Ako nájsť rodinnú pohodu a šťastie v chaose, ktorý momentálne žijeme
26:47

Psychologička Zlevská: Ako nájsť rodinnú pohodu a šťastie v chaose, ktorý momentálne žijeme

29.11.2020
Pre niekoho klišé, pre psychologičku Denisu Zlevskú výzva na tvorbu nezvyčajného rodinného kalendára a komunikačnej hry pre partnerov. „V našej spoločnosti je teraz neuveriteľné množstvo negatívnych informácií. Hlavne na rodičov sa valia zmätočné pokyny zo všetkých strán i nové povinnosti zo škôl a od zamestnávateľov. A práve to bol jeden z motivujúcich faktorov k tomu, aby sme rodinám niečím konkrétnym a praktickým priniesli štruktúru do chaosu, ktorý momentálne žijeme," hovorí v Postoj TV Denisa Zlevská. Autorka kalendára sľubuje, že jeho celoročným používaním si rodiny zábavnou a hlavne nenásilnou a prirodzenou formou postupne vybudujú návyky šťastných rodín. O aké návyky ide? Nie je šťastie príliš relatívne? Aj na tieto otázky odpovedá moderátorke Jane Zlatohlávkovej. „Buďme však realisti, kalendár nie je zázračnou pilulkou či instantným návodom. Chce hlavne inšpirovať a podať pomocnú ruku,“ uzatvára Zlevská.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.