Vatikánska sedma 6/2020: Biskupskou vysviackou na Spiši sa personálne zmeny nekončia
09:46

Vatikánska sedma 6/2020: Biskupskou vysviackou na Spiši sa personálne zmeny nekončia

05.07.2020
V aktuálnom súhrne sa dozviete, čo je za menovaním nového pomocného spišského biskupa a kde na nových biskupov ešte čakajú, ktorí významní vatikánski predstavitelia v nasledujúcom období skončia vo svojich funkciách a tiež aký bol vzťah medzi Benediktom XVI. a jeho zosnulým bratom Georgom.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.