Témy týždňa: Súhrn udalostí s Imrichom Gazdom
15:27

Témy týždňa: Súhrn udalostí s Imrichom Gazdom

26.06.2020
Emeritný pápež Benedikt XVI. sa napokon vrátil do Vatikánu, nepotvrdili sa mediálne špekulácie o tom, že by po návšteve Nemecka už zostal vo svojej rodnej krajine. Katolícka cirkev na Slovensku má nového biskupa, a opäť v súvislosti s koronou došlo k zmenám pri vykonávaní bohoslužieb. Od tohto týždňa je možné už prijímať Eucharistiu aj do úst. To sú udalosti, ktoré sa tento týždeň udiali v cirkevnom prostredí a ktoré si podrobnejšie rozoberieme v dnešnom podcastovom súhrne.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.