Daniel Lipšic: Vnímam obrovské tlaky na prokuratúru aj na vyšetrovateľov
28:07

Daniel Lipšic: Vnímam obrovské tlaky na prokuratúru aj na vyšetrovateľov

20.05.2021
Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic hodnotí aktuálne spoločenské nastavenie v boji za spravodlivosť a právny štát. Hlavnou témou diskusie v Postoj TV však bolo skracovanie dĺžky kolúznej väzby. Lipšic odpovedal aj na tieto otázky: ❓Dokáže špeciálny prokurátor uznať oprávnenosť a poctivý úmysel odbornej verejnosti, ktorá súhlasí so skracovaním kolúznej väzby? ❓Prečo na Slovensku potrebujeme 7-mesačnú väzbu? ❓Zneužíva sa u nás kolúzna väzba? ❓Nadraďujeme u nás nedostatky štátneho aparátu nad osobnú slobodu obvinených?

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.