Knihomoľov zápisník /Španielsky fokolarín a jeho príručka pre spokojný život
06:42

Knihomoľov zápisník /Španielsky fokolarín a jeho príručka pre spokojný život

16.01.2021
Iñaki Guerrero Ostolaza je španielsky psychológ a člen hnutia Fokoláre. Vo svojej knihe "Ako byť slobodný" s podtitulom "Príručka pre spokojný život" (vyd. Nové mesto, 2020) prepája poznatky zo psychológie s kresťanskými duchovnými hodnotami. Čitateľovi chce pomôcť žiť plnší a radostnejší život vo vnútornej slobode od nerestí, či závislostí. Viac v novej časti našej videorelácie Knihomoľov zápisník.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.