Slovenský "Rainman": Predávam zubné kefky
22:29

Slovenský "Rainman": Predávam zubné kefky

18.10.2020
Majo Bednár je vysokofunkčný autista, pracuje, venuje sa krasokorčuľovaniu a spoločenským tancom. Aj autista môže byť extrovert. Majo má rád spoločnosť, chodí do práce, komunikuje so zákazníkmi a v rámci svojich voľnočasových aktivít dosiahol úspechy na celonárodnej i svetovej úrovni. Spolu so svojím otcom Jozefom Bednárom bol hosťom Jany Zlatohlávkovej v relácii Osobne. Jozef Bednár sa už niekoľko rokov usiluje dostať viac do povedomia spoločnosti problematiku autizmu, ktorá sa z roka na rok dotýka stále väčšieho počtu rodín. V relácii hovorí o svojich skúsenostiach s prijatím autistického dieťaťa a približuje radosti a starosti života s autistom.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.