Rodičia nie sú supermani, pri učení doma môžu naraziť na svoje limity
13:39

Rodičia nie sú supermani, pri učení doma môžu naraziť na svoje limity

20.04.2020
Karanténna forma vzdelávania školákov dáva niektorým rodičom poriadne zabrať. Ako to zvládajú tí, ktorí učia svoje deti doma dobrovoľne formou tzv. homeschoolingu? Aj keď učenie počas karantény nie je s homeschoolingom úplne identické, predsa len niektoré rady môžu prísť vhod aj v súčasnej situácii.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.