Témy týždňa: Súhrn udalostí s Lukášom Krivošíkom
13:14

Témy týždňa: Súhrn udalostí s Lukášom Krivošíkom

22.05.2020
Ako koronakríza zasiahla slovenskú ekonomiku? Dočkajú sa podnikatelia adekvátnej pomoci od štátu? Zneužíva sa koronakríza na presadenie zákazu nedeľného predaja? A hrozí nám na Slovensku "kresťanský štát"? Aj to sú témy, o ktorých sa tento týždeň diskutovalo, a my vám ich teraz prinášame v našom podcastovom súhrne.

Podcast Podcast denníka Postoj je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.