.pod lampou: Prečo sa už nezdravíme - tri silné príbehy
02:00:00

.pod lampou: Prečo sa už nezdravíme - tri silné príbehy

10.12.2017
Bojíme sa ľudí? Vieme, kedy dieťa od susedov potrebuje pomoc? Sme ochotní počúvať? Čo nám najviac chýba? Moderátor: Štefan Hríb Hostia: Marek Roháček - Návrat - občianske združenie Lucia Angelovičová Lucia Puškelová Marica Šišková Alžbeta Zuzana Valábková

Podcast .pod lampou podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.