.pod lampou: Kostolný a Hríb, Denník N a .týždeň
29:23

.pod lampou: Kostolný a Hríb, Denník N a .týždeň

01.12.2016
Prečo sme sa rozhodli spájať sily? Je ohrozená sloboda slova? Ako idú .týždeň a Denník N spolupracovať? Ako nám môžete pomôcť? Hosť: • Matúš Kostolný, šéfredaktor Denníka N Staňte sa súčasťou Pod lampou tým, že podporíte jej vznik. Keďže chceme, aby bola diskusia dostupná pre každého, relácia je na stránke tyzden.sk a na Soundcloude bezplatne k dispozícii. Aby sme však mohli .pod lampou každý týždeň pripraviť, potrebujeme vašu pomoc. Príspevok 1 euro za jednu reláciu (4 eurá mesačne) je možné poslať cez https://tyzden-fond.darujme.sk/803/. Budeme vďační za váš príspevok. Vďaka vám bude Pod lampou aj naďalej fungovať.

Podcast .pod lampou podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.