.pod lampou: Musk, Falcon Heavy a letíme na Mars
01:27:14

.pod lampou: Musk, Falcon Heavy a letíme na Mars

11.02.2018
Je súkromná raketa s autom na palube marketing, alebo veľký krok dopredu? V čom je to prelom? A prečo Mars? Čo bude nasledovať? Potrebuje ľudstvo žiť aj inde než na Zemi? Kedy to príde? Hosť: Juraj Petrovič, fanúšik vesmírneho výskumu Moderátor: Štefan Hríb

Podcast .pod lampou podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.