.pod lampou s Miklošom a Bokrosom: Veľké reformy včera a dnes
02:17:21

.pod lampou s Miklošom a Bokrosom: Veľké reformy včera a dnes

03.09.2018
Potrebujeme ešte reformy? Kedy sme boli tigrami Európy? Čo je výzva strednej Európy dnes? Ako môžeme pomôcť Ukrajine? Hostia: Ivanna Klympush-Tsintsadze, vicepremiérka pre európsku a euroatlantickú integráciu Ukrajiny Lajos Adrás Bokros, exminister financií a veľkých reforiem v Maďarsku Ivan Mikloš, exminister financií a veľkých reforiem na Slovensku Luděk Niedermayer, europoslanec a bývalý viceguvernér Českej národnej banky Sergiusz Najar, námestník ministra zahraničných vecí vo vláde Leszka Millera, bankový expert Vitalij Cihanka, bieloruský nezávislý ekonóm Volodymyr Jermolenko, ukrajinský novinár

Podcast .pod lampou podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.