.pod lampou: Vyšetrovanie vraždy sa skončilo, boj o povahu Slovenska sa len začína
01:13:25

.pod lampou: Vyšetrovanie vraždy sa skončilo, boj o povahu Slovenska sa len začína

24.10.2019
Je obžaloba Kočnera a spol. z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej po roku a pol úspech? Čo vyšetrovanie odhalilo o Slovensku? Čo dnes vďaka tomu vieme o prokuratúre a súdoch? Ako možno takto masívny rozklad právneho štátu zvrátiť? Máme nádej? Hosť: Roman Kvasnica, právny zástupca matky zavraždenej Martiny Kušnírovej

Podcast .pod lampou podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.