.pod lampou: Agnieszka Holland o triumfe strachu a nádeji Západu
34:38

.pod lampou: Agnieszka Holland o triumfe strachu a nádeji Západu

09.03.2017
Prečo podľa legendárnej režisérky Západ blázni? Spájajú strednú Európu len nízke pudy? Čo môžeme všetci urobiť pre zachovanie slobody? Hosť: Agnieszka Holland - poľská filmová režisérka, dvakrát nominovaná na Oscara za najlepší zahraničný film Staňte sa súčasťou Pod lampou tým, že podporíte jej vznik. Keďže chceme, aby bola diskusia dostupná pre každého, relácia je na stránke tyzden.sk a na Soundcloude bezplatne k dispozícii. Aby sme však mohli .pod lampou každý týždeň pripraviť, potrebujeme vašu pomoc. Príspevok 1 euro za jednu reláciu (4 eurá mesačne) je možné poslať cez https://tyzden-fond.darujme.sk/803/. Budeme vďační za váš príspevok. Vďaka vám bude Pod lampou aj naďalej fungovať.

Podcast .pod lampou podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.