POČÚVAJTE PRAVDU: Matovičove eskapády potápajú Hegera. Stiahnu ku dnu aj koalíciu?
23:00

POČÚVAJTE PRAVDU: Matovičove eskapády potápajú Hegera. Stiahnu ku dnu aj koalíciu?

08.05.2021

Starý premiér to s novým dlho nevydržal. Deň po tom, čo parlament vyslovil dôveru novej vláde Eduarda Hegera (OĽaNO), prevzal „velenie“ expremiér Igor Matovič (OĽaNO). Minister financií na pôde úradu vlády, bez prítomnosti premiéra, predstavil daňovú a odvodovú reformu. „Plán je mŕtvy už v zárodku, vydali by sme sa na grécku cestu,“ komentoval úvahy šéfa rezortu financií Marián Repa v podcaste Počúvajte pravdu. Opozičné strany Smer a Hlas získali 600 tisíc ľudí na podporu referenda o predčasných voľbách. Ak chceli zmobilizovať voličov, tak sa im to podarilo. Chcú aj referendum?

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.