POČÚVAJTE PRAVDU: Šéfom aj bez stoličky. Matovič si robí, čo sa mu zachce
26:49

POČÚVAJTE PRAVDU: Šéfom aj bez stoličky. Matovič si robí, čo sa mu zachce

10.04.2021

Igor Matovič  sa "kontinuálne" správa, ako by bol premiér. Konflikt v koalícii je neustále prítomný, aj keď koaliční partneri strčili hlavu do piesku, hovorí komentátor Pravdy Marián Repa v podcaste Počúvajte pravdu. Repa sa domnieva, že Matovič aj premiéra Eduarda Hegera v prípade cesty do Moskvy kvôli Sputniku V postavil pred hotovú vec. "Kontinuálne sa správa, ako keby bol premiér. Či on je na takej, hentakej alebo onakej stoličke, kým (Matovič) bude prítomný vo vláde, tak je viacmenej isté, že k takýmto situáciám bude dochádzať," hovorí komentátor.

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.