POČÚVAJTE PRAVDU: Matovič chcel byť za džetlmena, ale urazil všetky ženy
23:14

POČÚVAJTE PRAVDU: Matovič chcel byť za džetlmena, ale urazil všetky ženy

07.11.2020
Nepoučili sme sa z éry Vladimíra Mečiara? Prečo Robert Fico (Smer) obviňoval verejne Andreja Kisku a v prípade policajných šéfov chce dodržiavať prezumpciu neviny? Bude musieť premiér Igor Matovič (OĽaNO) napokon vyhlásiť úplný lockdown?

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.