POČÚVAJTE PRAVDU: Kollárovci zlomili Matoviča v prospech Žilinku. Odkiaľ vietor fúka?
22:45

POČÚVAJTE PRAVDU: Kollárovci zlomili Matoviča v prospech Žilinku. Odkiaľ vietor fúka?

04.12.2020
Príde pred Vianocami tvrdý lockdown? Alebo bude pod názvom „prirodzený vianočný“, ako hovorí minister Jaroslav Naď (OľaNO)? Súboj v koalícií o otvorené školy sa zatiaľ skončil patom. Žiaci sa pôjdu učiť do tried s učiteľom, ale len za podmienky testovania. Premiér Igor Matovič (OĽaNO) uspokojil tak trochu SaS, a tak trochu aj Za ľudí. Súboj o reálne vyučovanie nechal na školy a rodičov. „Deti budú doplácať na trucovité a tvrdohlavé eskapády predsedu vlády. Ale nič iné nemohol urobiť, aby nevyznel ako malý diktátor,“ povedal v podcaste Počúvajte pravdu Marián Repa.

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.