POČÚVAJTE PRAVDU: Zobudí nás české tornádo? K Čaputovej by sme sa mali pridať všetci
19:35

POČÚVAJTE PRAVDU: Zobudí nás české tornádo? K Čaputovej by sme sa mali pridať všetci

26.06.2021

Tornádo, ktoré zabíjalo a ničilo na južnej Morave, šokovalo celú strednú Európu. Prírodný jav, ktorý nikto v týchto zemepisných šírkach nečakal, je výsledkom aj klimatických zmien. „Je to varovný prst pre nás všetkých,“ povedal v podcaste Počúvajte pravdu komentátor Michal Horský. Vyzval najmä politikov, aby sa nebáli hovoriť o klimatickej kríze. Prečo Robert Fico stavil na antivaxérov? „Smer nabehol na agresívnu vlnu, a už nevie zatiahnuť ručnú brzdu,“ povedal tiež v podcaste Horský.

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.