POČÚVAJTE PRAVDU: Lipšic je zvolený. Bol to politický obchod?
24:05

POČÚVAJTE PRAVDU: Lipšic je zvolený. Bol to politický obchod?

06.02.2021

Voľba nového šéfa špeciálnej prokuratúry sa udiala prekvapujúco rýchlo a „bezbolestne“. Bývalý politik a advokát Daniel Lipšic bol voľbou celej koalície. Repa nevylučuje, že voľba Lipšica bola súčasťou politickej dohody koalície už pri voľbe Maroša Žilinku na funkciu generálneho prokurátora. V podcaste si vypočujete názor komentátora Pravdy na spoločný postup strany Smer a Hlas pri zbere podpisov pod petíciu na vypísanie referenda o skrátení funkčného obdobia vlády Igora Matoviča (OľaNO). Skloňujeme aj tému okolo kauzy Jozefa Brhela či Petra Žigu (Hlas). Ako môžu ovplyvniť osud opozičných strán?

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.