POČÚVAJTE PRAVDU: Má koalíciu v rukách Kollár? Upratať to musí Heger s Mikulcom
22:22

POČÚVAJTE PRAVDU: Má koalíciu v rukách Kollár? Upratať to musí Heger s Mikulcom

12.06.2021

Po fiasku so Sputnikom by mal Igor Matovič (OĽaNO) odísť. „Chýba politická aj hmotná zodpovednosť politikov,“ tvrdí komentátor Marián Repa. Kto proti komu? Konflikt v bezpečnostných zložkách nadobúda obludné rozmery. Verejnosť je dezorientovaná, a aktuálna otázka znie, kto v tomto zápase „drží opraty v rukách“? Prečo policajná inšpekcia urobila raziu v prípade Očistec? „Vietor fúka jednoznačne od hnutia Sme rodina,“ povedal v podcaste Počúvajte pravdu komentátor Marián Repa. 

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.