POČÚVAJTE PRAVDU: Vyrieši Matovič krízu trojkoalíciou? Iba dočasne
21:49

POČÚVAJTE PRAVDU: Vyrieši Matovič krízu trojkoalíciou? Iba dočasne

26.03.2021

Prezidentka Zuzana Čaputová bola voči premiérovi ostrejšia ako jej predchodca Michal Kováč. Ale na výzvu k demisii nemusí dostať odpoveď. Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) dosiahol čo chcel. Richard Sulík (SaS) je preč. „Premiér ale nesedí doma. Hľadá podporu pre vládu v trojkoalícii,“ povedal v podcaste Počúvajte pravdu Marián Repa. Podľa neho sa snahy Matoviča orientujú na jediný cieľ: získať čo najviac podporných hlasov z tábora strany Za ľudí a z partie nezaradených poslancov pre nový projekt trojkoaličnej vlády.

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.