POČÚVAJTE PRAVDU: Za Matoviča hrozil výbuch. Úspech referenda má v rukách Heger
26:15

POČÚVAJTE PRAVDU: Za Matoviča hrozil výbuch. Úspech referenda má v rukách Heger

23.04.2021

Vyhostiť diplomatov bolo dobré rozhodnutie. „Ruskí agenti mali v Česku aj na Slovensku eldorádo,“ povedal v podcaste komentátor Marián Repa. V súvislosti s avizovaným zozbieraním dostatočného počtu podpisov na vyhlásenie referenda o predčasných voľbách stranami Smer a Hlas, Repa upozorňuje na nedávnu výmenu premiéra. „Ešte pred dvomi mesiacmi by som hlasovaniu dával šancu, ale príchodom premiéra Eduarda Hegera som opatrnejší,“ podčiarkol.

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.