POČÚVAJTE PRAVDU: Koalícia stráca silu a odvahu vládnuť. Kráčame k úspešnému referendu?
21:44

POČÚVAJTE PRAVDU: Koalícia stráca silu a odvahu vládnuť. Kráčame k úspešnému referendu?

29.05.2021

Koalícia vládne ďalej. Na kolená ju nepoložila ani novela zákona o štátnom rozpočte, ktorá navýšila výdavky Slovenska o viac ako tri miliardy eur. Návrh, ktorý predložil minister financií Igor Matovič (OĽaNO), vyvolal vlnu kritiky opozície, ale aj koaličnej SaS. Liberáli nezostali len pri slovách. Návrh v parlamente nepodporili, pri hlasovaní sa zdržali. Koalícia zostala bez ústavnej väčšiny, Matoviča podporilo 79 poslancov z OĽaNO, Sme rodina a Za ľudí. „SaS z vlády neodíde, ale raz to Richarda Sulíka prestane baviť,“ povedal v podcaste Počúvajte pravdu komentátor Marián Repa.

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.