POČÚVAJTE PRAVDU: Každého musíme poslať do väzenia spravodlivo. Aj Kočnera
22:21

POČÚVAJTE PRAVDU: Každého musíme poslať do väzenia spravodlivo. Aj Kočnera

03.09.2020
Nemôžme podporovať svojvôľu zo sveta Mariana Kočnera, lebo by sme sa k nemu priblížili. Vypočujte si mimoriadny podcast s redaktormi denníka Pravda. Bol vyšetrovací tím vraždy Jána Kuciaka rozpustený predčasne a bola to chyba polície? Prečo prokuratúra nepresvedčila trestný senát v Pezinku? Stratia ľudia nádej, že slovenská justícia sa očistí a bude rozhodovať spravodlivo?

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.