POČÚVAJTE PRAVDU: Predvolebný guláš pre dôchodcov presolili Fico aj Krajniak
22:32

POČÚVAJTE PRAVDU: Predvolebný guláš pre dôchodcov presolili Fico aj Krajniak

19.09.2020
Prečo premiér Igor Matovič (OĽaNO) zatĺka, či jeho rodina investovala do firmy Arca 10 miliónov eur? Bolo schválenie 13. dôchodku pred voľbami len „medovým motúzom“ pre dôchodcov? Kto ich oklamal viac? Robert Fico (Smer) alebo Boris Kollár (Sme rodina)?

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.