POČÚVAJTE PRAVDU: Pellegrini prosí, Matovič šteká na ľudí
25:51

POČÚVAJTE PRAVDU: Pellegrini prosí, Matovič šteká na ľudí

26.09.2020
Nahráva správanie sa premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) opozícií? Kde sa stratil Matovič - bojovník za čistotu politiky a politikov? Prečo chcú poslanci rozlišovať medzi zlým a dobrým komunistom? Bude mať právo na pamätnú tabuľu Alexander Dubček alebo nie?

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.