POČÚVAJTE PRAVDU: Matovičov vagón opäť zabrzdila Čaputová. Dokedy to takto vydrží?
25:09

POČÚVAJTE PRAVDU: Matovičov vagón opäť zabrzdila Čaputová. Dokedy to takto vydrží?

27.11.2020
Pandémia koronavírusu na Slovensku nezoslabuje, počty chorých neklesajú. Premiér Igor Matovič (OĽaNO) prestal hovoriť o predvianočnom plošnom testovaní, odborníci a vedci ale spomínajú predvianočný lockdown. Politici namiesto plánu ponúkajú verejnosti hádky, napätie a nečakané ospravedlnenia sa. „Prezidentka Zuzana Čaputová zasiahla v hodine dvanástej a premiér sa na chvíľu upokojil,“ povedal v podcaste Počúvajte pravdu komentátor Marián Repa. Analyzoval aj incident Borisa Kollára (Sme rodina) v bratislavskej nemocnici, ktorý nazval „vzorom papalášizmu.“ 

Podcast Počúvajte Pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.