Čo si deti myslia o štedrosti a vďačnosti v živote.
17:05

Čo si deti myslia o štedrosti a vďačnosti v živote.

03.09.2018

19.7.2018

Lucku, Sašku, Tomáša a Jakuba, deti vo veku od 6 do 13 rokov sme stretli na letnom terapeutickom tábore "Čarovná záhrada" pre deti a mladých po strate blízkeho. Jeden deň sme si spolu sadli na zem a diskutovali sme.

Čo to znamená, byť štedrý či byť vďačný? Za čo si v živote vďačný Ty? Započúvajte sa do rozhovoru a nechajte sa inšpirovať. 

Podcast PLAMIENOK nezisková organizácia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.