V Plamienku začíname rok 2019
25:10

V Plamienku začíname rok 2019

15.01.2019

Aby sme si lepšie uvedomili, čo chceme v budúcnosti, je dobré si usporiadať minulosť. Preto sme sa s našou pani riaditeľkou Máriou Jasenkovou porozprávali o tom, ako by sa volal minulý rok, keby vyšiel ako kniha, o tom, ako by vyzeral ideálny rok 2019 a aj o tajnom prianí pre Plamienok.

Podcast PLAMIENOK nezisková organizácia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.