Prečo sa vyhýbame pomoci?
17:39

Prečo sa vyhýbame pomoci?

04.02.2020

Jedno z najnáročnejších období v živote je čas po smrti blízkej osoby. Stáva sa, že práve v tomto období pomoc potrebujeme. Mnohí z nás si to nechceme pripustiť alebo dokonca pomoc odmietame. V našom podcaste sa na túto tému rozprávame s psychologičkou Centra smútkovej terapie v neziskovej organizácii Plamienok Mgr. Jarkou Kosecovou.

Podcast PLAMIENOK nezisková organizácia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.