Môžu nám straty aj niečo priniesť? Rozhovor s rodičmi, ktorí stratili, ale nevzdali život.
24:01

Môžu nám straty aj niečo priniesť? Rozhovor s rodičmi, ktorí stratili, ale nevzdali život.

17.03.2019

Strata dieťaťa patrí k tým najťažším stratám, aké nás môžu v živote stretnúť. Napriek tomu je možné žiť ďalej a časom mať dokonca zo života radosť. Ako? Na to sme sa opýtali rodičov, ktorým Plamienok pomohol stráviť spoločné chvíle s ich deťmi v bezpečí domova.

Podcast PLAMIENOK nezisková organizácia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.