Malý bojovník Viktor
10:31

Malý bojovník Viktor

30.06.2020

Navštívili sme malého Viktora a jeho mamička si našla chvíľu na rozhovor. Viktor je v našej starostlivosti už druhý krát za obdobie dvoch rokov. Aj s pomocou Plamienka a s veľkou podporou a obetavosťou svojich rodičov prekonal aj veľmi závažné komplikácie. Aká bola ich cesta s Plamienkom? Prečo sa rozhodli pre domácu starostlivosť? Čo by odkázala rodičom, ktorí majú obavy zvoliť pre svoje dieťa teplo domova pred nemocnicou? Vypočujte si náš nový podcast. A niečo povie aj Viktor. :)

Podcast PLAMIENOK nezisková organizácia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.