Pár slov pre vás od študentov vzdelávacieho programu n.o. Plamienok
09:54

Pár slov pre vás od študentov vzdelávacieho programu n.o. Plamienok

25.03.2020

Ideme ďalej. Aj v týchto časoch pandémie pokračovalo ďalšie stretnutie polročného vzdelávacieho kurzu pre verejnosť "Ako komunikovať s deťmi a dospelými v náročných chvíľach." Samozrejme, z pochopiteľných dôvodov sme sa nestretli osobne v priestoroch Plamienka ale každý sa pripojil online z pohodlia svojho domova. Na záver stretnutia sme poprosili niektorých účastníkov o pár slov pre vás.

Podcast PLAMIENOK nezisková organizácia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.