#7 COVID-19 a BAR
18:22

#7 COVID-19 a BAR

25.03.2020
V ďalšej časti podcastu sa budeme venovať netradične aktuálnemu problému na Slovensku. Namiesto zaujímavého hosťa, ako to býva zvykom, mi s touto časťou pomohli hneď tri dôležité a zaujímavé mená z barového sveta na Slovensku. A to Ľuboš Rácz zo Záhiru v Nitre, Dominik Tapušík zo Sky Bar and Restaurant a Filip Rebroš z bratislavského Old Fashioned baru.V tejto epizóde sme prebrali aktuálnu situáciu v baroch, čo robia barmani v týchto náročných dňoch, ponúkli tipy na sebazlepšenie a vyjadrili svoje postoje na situáciu, ktorá nás čaká, keď sa snáď čoskoro všetci vrátime k našim prácam.Ďakujem za vypočutie a váš čas a verím, že sa čoskoro vidíme v bare pri chutnom drinku.

Podcast Pineapple Industry Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.