#1 Filip Rebroš
39:50

#1 Filip Rebroš

05.12.2019
Mojim prvým hosťom je Filip Rebroš, manažér známeho Old Fashioned Baru na Laurínskej ulici a takisto aj zakladajúci člen komunity W.H.Y.. Porozpravali sme sa o jeho začiatkoch, jeho terajšej práci a projektoch, na ktorých pracuje.  Filip mi opísal jeho vysnený bar a podelil sa o jeho pohľad na moderné trendy vo svete bartendingu.Ďakujem za Váš čas.

Podcast Pineapple Industry Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.