#3 Dominik Tapušík
30:36

#3 Dominik Tapušík

22.01.2020
Mojim ďaľším hosťom je Dominik Tapušík, manažér podniku s bezkonkurenčne nakrajším výhľadom na Staré Mesto, Sky Bar & Restaurant. Dominik je takisto aj zakladajúci člen komunity W.H.Y.. Porozpravali sme sa o jeho začiatkoch, pripomenuli sme si aké ťažké bolo začať ako manažér. Dozvedel som sa niečo málo o ich novom pripravovanom menu a stihli sme prebrať aj tému ceny drinkov v Bratislave.Ďakujem za Váš čas.

Podcast Pineapple Industry Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.