PODCAST #13 PETR NOVAGUE - Co přesně je Design? Apple vs Tesla vs Porsche. Kam chodí na nápady?
01:13:07

PODCAST #13 PETR NOVAGUE - Co přesně je Design? Apple vs Tesla vs Porsche. Kam chodí na nápady?

26.12.2019
Designér Petr Novague. Design. 10 Red Dot Awards. Kolo Favorit, slavná R200, židle EDGE, kartáčky Spokar a řada dalších. Odkazy: https://www.novague.com https://www.instagram.com/_novague/ Témata, která jsme probrali: ❓ Co přesně je design? ❓ Jak souvisí design produktu s HDP? ❓ Kam chodí na nápady? ❓Red Dot Awards a jejich důležitost ❓Apple, Tesla, Porsche

Podcast PETR MÁRA PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.