Pestré správy #23
15:21

Pestré správy #23

07.12.2020
1. Elliot Page otvorene prehovoril o svojej transrodovej identite 2. Európsky súd v Štrasburgu nariadil štátom zaoberať sa žalobou klimaaktivistov 3. Rusko porušilo Dohovor, keď neochránilo LGBTI ľudí na podujatí Coming Out Day 4. Nemeckí metodisti sa opatrne otvárajú možnosti požehnávania párov rovnakého pohlavia 5. Holandská vláda sa ospravedlnila transrodovým ľuďom za nútené sterilizácie a ponúkla im odškodné 6. Toxická maskulinita v Indii je stále problém

Podcast Pestrý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.