Pestré správy #11
12:19

Pestré správy #11

14.09.2020
1. Znížená známka zo správania pre sexuálnu orientáciu 2. Upozornenie Rady Európy slovenskému parlamentu v súvislosti s navrhovaným sprísnením interrupcií 3. Nečinnosť ministerstva zdravotníctva vo veci nútených sterilizácií transrodových ľudí 4. Vyhrážky lovcovi páchateľov sexuálneho násilia v Demokratickej republike Kongo 5. Rozličná situácia pri registrácii združení na podporu LGBTI ľudí v Afrike 6. Klesajúca podpora populizmu v Nemecku

Podcast Pestrý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.