Pestré správy #51
09:46

Pestré správy #51

05.07.2021
1. Nemecko odstraňuje diskriminačné opatrenia pri darovaní krvi 2. Cirkev v Nemecku pripravuje štúdiu o sexuálnom násilí 3. Francúzsko sprístupňuje umelé oplodnenie aj pre single ženy a lesbické páry 4. PRIDE MONTH v Berlíne otvárali aj cirkvi 5. Otvorenie Pride mesiaca po prvýkrát pod záštitou primátora Bratislavy 6. V Bratislave zaznamenali ďalší homofóbny útok

Podcast Pestrý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.