Pestré správy #45
09:18

Pestré správy #45

24.05.2021
1. Dúhové vlajky na Slovensku sa stali terčom útokov 2. Chorvátsky arcibiskup prosí homosexuálov o ospravedlnenie 3. Prezidentka Zuzana Čaputová upozornila na násilie voči LGBTI ľuďom 4. Aktivistky v moslimských krajinách používajú šariju na obhajobu svojich práv 5. Anna Záborská opäť útočí na práva žien 6. Mladí Poliaci húfne opúšťajú katolícku cirkev

Podcast Pestrý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.