Pestré správy #28
08:58

Pestré správy #28

18.01.2021
1. Poľsko trestne stíha ľudskoprávne aktivistky za urážku náboženstva 2. Politické líderky ukázali, že pandémiu zvládajú lepšie ako ich mužskí kolegovia 3. Estónske referendum o manželstve skončilo blamážou 4. Pápež František posilnil postavenie žien v liturgii 5. Lotyšsko navrhovanou zmenou ústavy útočí proti dúhovým rodinám 6. Grécky minister kultúry chce pomôcť LGBTI ľuďom v boji s diskrimináciou

Podcast Pestrý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.