Pestré správy #36
11:15

Pestré správy #36

15.03.2021
1. Ombudsmanka žiada o prístup k registrácii na očkovanie aj pre ľudí bez prístupu k počítaču 2. Európsky parlament vyhlásil Úniu za zónu slobody pre LGBTI ľudí 3. Poľsko chce ľuďom s homosexuálnou orientáciou zakázať adopcie 4. Fyzické útoky na LGBTI ľudí v Poľsku sa stupňujú 5. Americká psychologická asociácia odmietla konverznú terapiu 6. Írska ministerka žiadosťou o materskú takmer vyvolala ústavnú krízu

Podcast Pestrý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.