Pestré správy #22
16:42

Pestré správy #22

30.11.2020
1. Škótsko ako prvá krajina poskytne zdarma menštruačné pomôcky 2. Proti konferencii o terapii homosexuality sa postavili viaceré organizácie 3. Štrasburg bude rozhodovať v prípade chorvátskeho učiteľa náboženstva, ktorý označil homosexualitu za chorobu 4. Pápež František nevidí v migrácii ohrozenie kresťanstva 5. Európsky parlament odsúdil zákaz interrupcií v Poľsku 6. Gejovia v nemeckej armáde sa dočkali rehabilitácie 7. Minister Krajčí potvrdil, že oddeľovanie matiek od novorodencov je neprípustné 8. Od minulého týždňa požehnávajú páry rovnakého pohlavia všetky protestantské cirkvi v Nemecku

Podcast Pestrý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.