Zuzana Mojžišová (4.9.2019 20:00)
01:32:29
Podcast: Pena dní_FM

Zuzana Mojžišová (4.9.2019 20:00)

04.09.2019
Rešpektovanej slovenskej spisovateľke a scenáristke Zuzane Mojžišovovej len prednedávnom vyšla kniha Modus vivendi. Ide o román zasadený do antiutopistického prostredia budúcnosti, ktorý očami troch stareniek rozpráva o katastrofe, ktorá zlikvidovala fungujúce ekonomické i spoločenské systémy. Zuzana ho Gešovi predstavila v programe Pena dní_FM, vypočujte si podcast Rádia_FM.

Podcast Pena dní_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.