Podcast: PANVICA

O PLATÓNOVI A HARABINOVI (Čaňa forever!) #3

12.08.2020

S Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou a Zuzanou Kovačič Hanzelovou. "Prečo bol Kočner v Smotánke? Ľudia si myslia, že peniaze sú úspech." (34:08) "Ja v politike? Viem si predstaviť aj to, že som baletka." (44:34) Checkuj  https://open.spotify.com/episode/570tDqakvYQQkMdk0G6SRm  My sme @vo_stvorici_na_panvici v produkcii @zapoofficial.  Spomínaný Zuzkin rozhovor s Harabinom je tu  https://www.youtube.com/watch?v=Zw2V4HQMFUs  

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK