AUTÁ, BYTY, BITCOINY (investičné fails) #27
25:27
Podcast: PANVICA

AUTÁ, BYTY, BITCOINY (investičné fails) #27

08.04.2021

Do čoho sme vrazili prachy a nevyšlo to. Do čoho by sme chceli, ale nemáme na to. NEXT? TEBA UTOPÍM, TY POTKAN  https://open.spotify.com/episode/53WvuCO8Qg4VzviKs7cryb  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.