Podcast: PANVICA

DALA MILANOVI UNFOLLOW (Becca a Osťo) #2

29.07.2020

Na youtubových vlogoch zarobila asi 6 éčiek, ale áno, už jej hovoria influencerka. "Ešte raz mi povieš Bráško..." A hypeman, ktorý s modelkami hovorí v mužskom rode a v 50tke vydá knihu.  https://www.instagram.com/ostohypeman/?hl=sk  Kedy Osťo "zapína mozek" a koľko unfollowov už v živote dala Becca?  https://www.instagram.com/becca_tojeona/?hl=sk  Keď dopočúvaš tento rozhovor, tu je ďalší s Mišom, čo je kamarát so Separom  https://open.spotify.com/episode/694sPg8UvsF1j7sFQwiWrm  K*urevsky kvalitná produkcia všetkých týchto podcastov a mnohých ďalších: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK