TRÉNOVAL ČAPUTOVÚ, MIKASA BULVÁR NAFÚKOL (Maroš Molnár & Zuzana Molnárová) #10
39:21
Podcast: PANVICA

TRÉNOVAL ČAPUTOVÚ, MIKASA BULVÁR NAFÚKOL (Maroš Molnár & Zuzana Molnárová) #10

04.11.2020

@maros_molnar pomohol chalanovi zhodiť 185 kíl! Nedávno mu vyšla kniha Gauč alebo šťastie. Manželka Zuzka ho bonzla, že si na večeru dáva pravidelne pol kila zmrzliny. A ty makaj, aby ti zo stresu nepraskla cverna :))) NEXT? NOČNÝ VRAH  https://open.spotify.com/episode/2Cnm1DoTBm1KVp8DEPvgjn  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.